Dallime mes rishikimeve të "Hipi Zhdripi i Fizikës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
* Shiko mësime : Kinematika -> http://univlora.edu.al/personel/smico/Kinematika.doc
 
:[[/Energjia bërthamore]]
:[[/Lumi-us5|Lumi-us 5 për klasen 8 dhe 9]]
----
Si të gjejë mesin e gjethes?
2.797

edits