Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/Gjon Buzuku"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
!colspan="2"|Jeta dhe Vepra
|- bgcolor="#f5f5f5"
|width="50%" align=center|[[Figura:GjBuzuku.jpg|250px150px|Gjon Buzuku]]''
|width="50%" valign=top|
;Dëftime për artikuj në projektin "Wiki Libra" <hr>
2.797

edits