Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

U kthye versioni 22365 i bërë nga Special:Contributions/79.106.109.19 (User talk:79.106.109.19)
(gjeografi)
(U kthye versioni 22365 i bërë nga Special:Contributions/79.106.109.19 (User talk:79.106.109.19))
* [[Java Scripts Libri]] - përmbledhje shembujsh nga gjuha e llogaritësve ''Java''.
* [[Interneti allashqiptarçe]] - përmbledhje popullore për internetin në përgjithësi.
[[http://www.example.com Titulli i lidhjes][[http://www.example.com Titulli i lidhjes]]]
 
===Agroekonomia===
* [[Agjencia e tregut bujqësor, domosdoshmëri e kohës]]
2.797

edits