Dallime mes rishikimeve të "Miqtë e popullit dhe të kombit tonë"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
*[[/Papa Gjon Pali II]] (m.a. e lirisë)
*[[/Kofi Annan]] (m.a. e lirisë)
*[[/Noel Malkolm]] (m.a. e L. së Prizrenit)
*[[/Mishel Ruks]] (m.a. e L. së Prizrenit)
*[[/Robert Elsie]] (m.a. e L. së Prizrenit)
*[[/Leonard Foks]] (m.a. e L. së Prizrenit)
10.849

edits