Dallime mes rishikimeve të "Miqtë e popullit dhe të kombit tonë"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
* [[/David Chater]] sipas Besnik Bardhit
* [[/Hollurumi]] sipas mërgimtarve në [[w:Lyneburgu|Lyneburg, Gjermani]]
* [[/Xhimi Shea]] sipas Islam Sadiku (m.a. e L. së Prizrenit)
*[[/Ronald Reagan]] (m.a. e lirisë)
*[[/George Bush, Plaku]] (m.a. e lirisë)
10.849

edits