Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja"

87 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Momentalish shërben si kuti e rraqeve ... në themelim e sipër...po munesh me përdor të dhëna nën kushte e caktuara, shkurt citimit të burimit. Ska dertë edhe nëse i shkrun citimet e 3-4 nënfishta, ai i ki pa shkronjat mas filmave të Holivudit.
 
Nëpër këto faqe mund të gjeni shënime biobiblografike<ref>Për termin ''biobibliografia'', [[:w:biobiblografia|shiko në enciklopedi]]</ref> për persona, për institucione dhe për dukuri që kanë pësuar ndryshime ndër vite. Përmbledhja e ktyre shënimve është bërë në formë dëftese ku për secilin shënim dëftohet një lidhje për një burim pohues të shënimit. Rredh datës së publikimit të burimeve pohuese dhe ekzistencës së tyre nuk mund të jepen njoftime më të gjëra pos atyre të shkruara. Ekzistenca e faqeve të dëftuar nuk varret nga redaktori për këtë në rastë të mos ekzistimit të tyre të mëtejshem ato dëftohen me një <s>vizë mohuese të ekzistimit të mëtejshëm</s>.
==Vitviteja==
{|class="sortable wikitable"
10.849

edits