Dallime mes rishikimeve të "Hipi Zhdripi i Fizikës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Vrlexo|Përdoruesi:Hipi Zhdripi}}
[[/Energjia bërthamore]]
----
:      '''Fizika''' gjurmon thellësisht dukurit dhe kërkon ligjet e dukurive të natyrës së vdekur dhe asaj të gjallë, ligje që kanë vlerë edhe në disiplinat tjera ekzakte.
:'''Hapësirat klasike të fizikës'''
10.849

edits