Dallime mes rishikimeve të "Interneti allashqiptarçe/1000"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Lista e adresave të mjeshtërve për ndërtimin, për mirëmbajtjen dhe teknikat e përdorura për amzat private, komerciale dhe zyrtare.)
 
No edit summary
{{Interneti allashqiptarçe|Mjeshtri thotë ...}}
Lista e adresave të mjeshtërve për ndërtimin, për mirëmbajtjen dhe teknikat e përdorura për amzat private, komerciale dhe zyrtare.
10.849

edits