Dallime mes rishikimeve të "Interneti allashqiptarçe/000"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
Nuk e besoj të ketë qenë një gjë e tillë, por për internet është mjegulluar puna. Pa pasur njohuri të mjaftushme dhe nga zhurma e fama e madhe e internetit dhe komjuterit, janë futur si pjesë e specialistëve të informatikës shqiptare. Por çudia është edhe më e madhe kur për të biseduar në internet duhet pasu njohuri mbi përdorimin e figurave të cilat të rinjët shumë shpejtë i kapin, ndërsa figurat për të paraqitur fletën në internet nuk janë më shumë, por nuk i kapin dotë.
[[Category:Interneti allashqiptarçe]]
10.849

edits