Dallime mes rishikimeve të "Dua të di"

19 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
----
<center>Çka është shkenca ?<br>Gjuhë nëpërmjet të cilës mund të frikëson dhe dëmton, ai që e dinë më mirë se ti</center>
[[Category:Libra]]
10.849

edits