Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Internet"

1.198 bytes added ,  13 vjet më parë
Faqe e re: <center><tt>''Interneti është një rrjetë e madhe dhe nga vizat tuaja dikush përfitonë. Për këtë mbaje gjithnjë në mend qëllimin nga pikënisja dhe mos u huto pas dekorimeve - ...
(Faqe e re: <center><tt>''Interneti është një rrjetë e madhe dhe nga vizat tuaja dikush përfitonë. Për këtë mbaje gjithnjë në mend qëllimin nga pikënisja dhe mos u huto pas dekorimeve - ...)
(Pa ndryshime)
10.849

edits