Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve"

ska përmbledhje të redaktimeve
* [[Dy Madeleine, njera lindi me lirinë e Hebrenjeve dhe tjetra me lirinë e Kosovës]]
* [[Një ëngjëll prej Kosove m'u ul sot,në prehrin tim]]
* [[Gjakova, qyteti i kulturës antike]]
40

edits