Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
* [[Bashkëjetesa drejtpërdrejtë]]
* [[Apel : Të gjitha mediave elektronike dhe të shkruara në Kosovë]]
* [[Matematika politike serbe]]
40

edits