Dallime mes rishikimeve të "Letër nga miku përtej oqeanit Atlantik"

Faqe e re: I dashur Dr.Besnik Bardhi, Gjakove. Te falenderoj nga zemra per pershendetjen dhe linket qe me dergove per te pare ty dhe familjen tende ne fotografi, atje ne Gjakoven e bukur, te cilen...
(Faqe e re: I dashur Dr.Besnik Bardhi, Gjakove. Te falenderoj nga zemra per pershendetjen dhe linket qe me dergove per te pare ty dhe familjen tende ne fotografi, atje ne Gjakoven e bukur, te cilen...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user