Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
* [[Presidenti i mëvetësisë së Kosovës]]
* [[Propaganda dhe roli i enklavizimit serb në Kosovë]]
* [[Populli shqiptarë në Kosovë është në " pikën e vlimit "]]
Anonymous user