Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve/Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidial ndaj shqiptarëve"

ska përmbledhje të redaktimeve
(përmirësim gjuhësorë dhe teknik)
No edit summary
|-
|
<div style="text-align:center; padding:50px 0px 0 0px;"><font size="4">Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidialgjenocid ndaj shqiptarëve</font></div><br>
<div style="border:1px solid #000000; border-top:5px solid #000000; padding:0px 0px 0 0px;"></div>
<div style="text-align:right; padding:10px 30px 0px 0px;"><font size="3">'''5 nëntor 2005'''</font></div>
2.824

edits