Dallime mes rishikimeve të "Kodi Civil/3"

62 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
{|border="1" alignt="left" width=100% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size:100%"
|-
!colspan="2"|<br><big>KUPTIMI DHE LLOJET E PËRFAQËSIMIT</big><br><small> (neninenet: 164, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 dhe 78)</small><br><br>
|-
|colspan="2" |
2.824

edits