Dallime mes rishikimeve të "Kodi Civil/4"

78 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {|border="1" alignt="left" width=100% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size:100%" |- !colspan="2"|<br><...)
 
No edit summary
 
{|border="1" alignt="left" width=100% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size:100%"
|-
!colspan="2"|<br><big>DISPOZITA TË PËRGJITHSHME</big><br><small> (nenet: 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 dhe 91)</small><br>
|-
|colspan="2" |
2.824

edits