Dallime mes rishikimeve të "Kodi Civil/5"

No change in size ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{|border="1" alignt="left" width=100% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size:100%"
|-
!colspan="2"|<br><big>PAVLEFSHMËRIA E VEPRIMEVE JURIDIKE</big><br><small> (nenet 7, 8, 13, 17, 14, 15, 16, dhe 37/a)</small><br><br>
37/a)</small><br><br>
|-
|colspan="2" |
2.824

edits