Dallime mes rishikimeve të "Kur'ani/7"

No change in size ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|-
|align="justify"|
[[figura:Kur'an 7.png|right|300px350px]]
38. Ne u thamë: “Dilni prej atyhit që të gjithë, e juve gjithqysh do t’u arrijë udhëzim prej Meje, e kush pranon udhëzimin Tim, për ata nuk ka as frikë as që do të brengosen”. <br>
39. E ata që mohuan dhe përgënjeshtruan argumentet tona, të tillët janë banues të zjarrit, ata do të jenë aty përgjithmonë. <br>
2.824

edits