Dallime mes rishikimeve të "Kur'ani/3"

No change in size ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {|border="1" align="center" width=90% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;" |- !colspan="2"|<br><big>Kur'ani<big...)
 
No edit summary
|-
|align="justify"|
[[figura:Kur'ani 3.png|right|300px350px]]
6. E për ata që mohuan është njëlloj, ua tërhoqe vërejtjen apo nuk ua tërhoqe, ata nuk besojnë. <br>
7. All-llahu vëndoi vulë në zemrat e tyre dhe vëshët e tyre, ndërsa në të pamurit e tyre ka një perde, e për ta ka dënim të madh. <br>
2.824

edits