Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Planeti/1"

16 bytes removed ,  13 vjet më parë
v
U zëvendësua Wendekreise_Tropics_Donence.png me Wendekreise.png
v (U zëvendësua Wendekreise_Tropics_Donence.png me Wendekreise.png)
|Polet gjeografike dhe ekuatori si dhe shmagja e boshtit të tokës nga boshti i sistemit diellor.
|-
|[[Figura:Wendekreise Tropics Donence.png|298px]]
|-bgcolor=#ABCDEF
|Anash ekuatorit, vijat e tropeve të planetit.