Dallime mes rishikimeve të "Dua të di"

14 bytes removed ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
<div style="font-size: 130%"><font color="brown"><small><br></small> '''Përmbajtia'''</div>
[[Dua të di/Atomi|Atomi]]<br/>
[[Dua të di/Elementetet kimike|Elementet kimike]]<br/>
[[Dua të di/Elektriciteti|Elektriciteti]]<br/>
[[Dua të di/Drita dhe valët|Drita dhe valët]]<br/>
Anonymous user