Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

 
===Informatikë===
* [[Java Scripts Libri]] - përmbledhje shembujsh nga gjuha e llogaritësve ''Java''.
* [[Interneti allashqiptarçe]] - përmblehje popullore për internetin në përgjithësi.
10.849

edits