Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

 
===Gjeografi===
* [[Gjeografia]] [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Evropës/1|Evropa]] - [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Afrikës/1|Afrika]] - popullore
* [[Afrika veç e veç]] - projek libër në baza popullore që pretendon të zhvillohet në projekt shkencor.
 
===Informatikë===
10.849

edits