Dallime mes rishikimeve të "Tokajon"

196 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{libri|Tokajon|[[Përdoruesi:Hipi Zhdripi|Hipi Zhdripi]] dhe [[:w:Përdoruesi:Planeti|Planeti]]|Hipi Zhdripi|2007}}
 
 
<center><font face="Alba super" size="4" color="blue">[[Tokajon]]<br><br>Planeti Toka</font></center>
 
<font face="Peinaud" size="4" color="blue">
 
<center><font face="Peinaud" size="4" color="red">Vini Re!</font> <small>Një pjesë e ''lidhjeve'' tek përgjigjet nuk punon ashtu si duhet - shumica e përgjigjeve gjendet aty.</small></center>
 
<div class="NavFrame">
<div style="border:1px solid #8898bf; border-top:0px solid white; padding:5px 5px 0 5px; margin-bottom:1em; text-align:left;"><center>[[Tokajon|tOKAjON]]</center>
10.849

edits