Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Çanta magjike e Gjeografit"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
* '''Anija'''
Anija është një transportuese e pa shpangëshmeshmangëshme e çantës së gjeografëve, posaqërisht të atyre që studiojnë spërfaqensipërfaqen e detit dhe brendin e saj.
* '''Atllasi'''
Atlasi hynë në çantën e çdo gjeografi.
10.849

edits