Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Çanta magjike e Gjeografit"

Faqe e re: * '''Anija''' Anija është një transportuese e pa shpangëshme e çantës së gjeografëve, posaqërisht të atyre që studiojnë spërfaqen e detit dhe brendin e saj. * '''Atllasi''' ...
(Faqe e re: * '''Anija''' Anija është një transportuese e pa shpangëshme e çantës së gjeografëve, posaqërisht të atyre që studiojnë spërfaqen e detit dhe brendin e saj. * '''Atllasi''' ...)
(Pa ndryshime)
10.849

edits