Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Planeti/3"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: <center><font face="Alba super" size="4" color="blue">Tokajon<br><br>Planeti Toka</font></center> <div style="border:1px solid #8898bf; border-top:0px solid white; padding:0px 0px 0 ...)
 
No edit summary
|}</center>
* ''Meteroidi është një copë guri apo metali nga gjithësia, i cili gjatë hyrjes në atmosferën e tokës nuk digjet plotësisht dhe ja arrin të bie në sipërfaqen e tokës.''
<br clear=all>
[[Figura:Latitude (PSF).png|148px]][[Figura:Longitude (PSF).png|148px]]
|-
|
10.849

edits