Dallime mes rishikimeve të "Matricat dhe përcaktorët"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Libri|Matricat dhe përcaktorët|Viki-libri|Hipi Zhdripi|2008}} {|align="center" |PËRMBAJTJA<hr><hr> <center> Hyrje </center><hr> [[Category:Matric...)
 
|PËRMBAJTJA<hr><hr>
<center> [[Matricat dhe përcaktorët/Hyrje|Hyrje]] </center><hr>
<center> '''Matricat''' </center><hr>
* '''[[Matricat|Kuptimi dhe barazia e matricave]]'''
 
 
[[Category:Matricat| ]][[Category:Përcaktorët| ]]
10.849

edits