Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Faqja Kryesore"

No edit summary
(→‎Vendi i 10-të!!!: seksion i ri)
* Purpose: Interwiki linking, double redirect fixing, commons delinking (for cases where commonsdelinker fails)
--<small> [[User:White Cat|Cat]]</small> <sup>[[User talk:White Cat|chi?]]</sup> 12 Mars 2008 17:10 (UTC)
 
== Vendi i 10-të!!! ==
 
Për ata që se kanë ditur (përfshirë këtu edhe mua), Wikibooks në shqip është ndër 10 wikibooks më të mëdha, [http://meta.wikimedia.org/wiki/List_of_Wikibooks përkatësisht e dhjeta]!<br>Urime dhe vetëm vazhdoni--[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] 31 Maj 2008 14:59 (UTC)
15

edits