Dallime mes rishikimeve të "Hysen Kobellari"

207 bytes added ,  14 vjet më parë
No edit summary
== Botime ==
=== Letrare ===
* [[Engjëjt e Tiranës kërcejnë Makarena]] ''( Libër me vjersha humoristike, fabula, epigrame)''
*
 
=== Shkencore ===
*[[Agjencia e tregut bujqësor, domosdoshmëri e kohës]] ''(artikull)''
 
=== Biografi ===
*[[Hafiz Abdullah Zëmblaku misionar dhe mësues i shquar]] ''(artikull)''
 
[[category:ekonomistë]]
2.824

edits