Dallime mes rishikimeve të "Hysen Kobellari"

4 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Hysen Kobellari''' lindi më 2 tetor 1958Korçë. Është shkrimtar dhe ekonomist shqiptar. == Botime le...)
 
No edit summary
'''[[w:sq:Hysen Kobellari|Hysen Kobellari]]''' lindi më [[w:sq:2 tetor|2 tetor]] [[w:sq:1958|1958]] në [[w:sq:Korçë|Korçë]]. Është shkrimtar dhe ekonomist shqiptar.
 
== Botime shkencore ==
=== Letrare ===
*
 
=== Botime letrareShkencore ===
 
== Botime shkencore ==
*[[Agjencia e tregut bujqësor, domosdoshmëri e kohës]]
 
2.824

edits