Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Rafte"

290 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
* [http://sq.wikibooks.org/w/index.php?title=Stampa:Rafte/argëtim&action=edit Rafte/argëtim] - '''Argëtim'''
* [http://sq.wikibooks.org/w/index.php?title=Stampa:Rafte/religjion&action=edit Rafte/religjion] - '''Libra Fetar'''
* [http://sq.wikibooks.org/w/index.php?title=Stampa:Rafte/politika&action=edit Rafte/politika] - '''Politikë dhe Ligje'''
* [http://sq.wikibooks.org/w/index.php?title=Stampa:Rafte/arkitektura&action=edit Rafte/arkitektura] - '''Arkitektura'''
 
Më poshtë e keni se si duket projekti i rafteve në faqen kryesore.
{{Rafte/argëtim}}
{{Rafte/religjion}}
|
|-
{{Rafte/politika}}
{{Rafte/arkitektura}}
|}
</div></div>
2.824

edits