Dallime mes rishikimeve të "Kodi Rrugor i Republikës së Shqipërisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|Kapitulli IV : '''[[/8|Drejitimi i mjeteve dhe kafshëve]]''' || ...[[/8|Faqe 8]]
|-
|Kapitulli V : '''[[/89|Normat e sjelljes]]''' || ...[[/89|Faqe 89]]
|-
|colspan="3"|Normat e këtij Kodi hyjnë në fuqi 1 vit pas miratimit të tij.
2.824

edits