Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/Lekë Matrënga"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
!colspan="2"|Jeta dhe Vepra
|- bgcolor="#f5f5f5"
|width="50%" align=center|<!--[[Figura:ZZZ.gif|250px|Lekë Matrënga]]''-->
|width="50%"|
|-
10.849

edits