Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi:Hipi Zhdripi/shkresa për punë 000/1999-2007"

: Jom konë, çatje en Preshevë e pe shkojë çishtu si gjëlbërës me kta të UÇK-së.
 
Larg nga dita e takimit me Dinin dhe nga Dini. telefonë:
 
:Po a? I paskan gjujtë e nalë NATO-a? Ani a oshtë ma mirë, a muna mej nimu najsan? ...
10.849

edits