Dallime mes rishikimeve të "Romani i Radios"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: ROMANI I RADIOS është një projekt radiofonik në radion Club FM. Ai “shkruhet” me sms, e-maile e telefonata nga e Hëna deri të Premten, nga ora 7.30-10, në Radion Club FM. Ky ...)
 
No edit summary
 
ROMANI I RADIOS është një projekt radiofonik në radion Club FM. Ai “shkruhet” me sms, e-maile e telefonata nga e Hëna deri të Premten, nga ora 7.30-10, në Radion Club FM.
 
Ky roman po shkruhet nga dëgjuesit. Kushdo mund të kontribuojë për ta shkruar atë, dhe ta ketë emrin te bashkëautorët.
Kontakt:
 
Tel: +355 4 235030
 
sms: +355 68 2450001
 
email: kolo@clubfm.net, ada@clubfm.net
 
www.clubfm.net
[http://www.clubfm.net Radio Club fm]
 
 
7

edits